0

Brutalna rozgrywka

for honor rozgrywka

Brutalna rozgrywka

Gry takie jak For Honor cechują się w pierwszym odbiorze przede wszystkim ogromną dawką brutalności. Wynika to przede wszystkim z precyzji odwzorowywania realiów na ekranie. W najnowszej, planowanej na 14 lutego 2017 r. wersji można spodziewać się nie tylko wysokiej jakości grafiki ale również bardzo wiernie oddanych ruchów postaci, które reagują nie tylko na ruchy jako takie ale również na ich ukierunkowanie (lewo – prawo).

Poza brutalnością treści For Honor jest zaawansowaną strategicznie grą, która wymaga od użytkownika skupienia i umiejętności tak taktycznego, jak i analitycznego myślenia. Ponadto gra jest osadzona w realiach średniowiecznych i zaznajamia z ówczesnymi narzędziami, orężem i przedmiotami użytku. Wśród wielu gier o podobnych motywach For Honor wyróżnia się doskonały wykonaniem i bogactwem treści poza samą walką i pojedynkowaniem się.

Gra została wydana w wersjach na PC, konsole xBox i Play Station. Udostępnia możliwość grania w wersji multiplayer oraz singleplayer, przy czym w drugiej opcji twórcy zadbali o ciekawą fabułę i dodatkowe elementy uatrakcyjniające granie w pojedynkę.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *