0

Cele i motywacje

for honor motywacja

Cele i motywacje

W grach akcji TPP myślenie taktyczne i strategiczne posunięcia stanowią absolutną podstawę zwycięstwa. Niektóre gry są bardziej, innej mnie wymagające. Twórcy For Honor postawili poprzeczkę wysoko nie tylko dla siebie ale i dla użytkowników. Żeby przejść przez For Honor i jego średniowieczny świat pełen wikingów, samurajów i rycerzy trzeba myśleć o dwa kroki wprzód i sprawnie posługiwać się dostępnym arsenałem, który z kolei jest imponujący.

Fajną nowością, od której – niestety – odchodzi się w grach akcji jest rozbudowany tryb gry jednoosobowej. Fabuła jest pełna nie tylko elementów występujących w multiplayerze ale także takich, które dedykowane są wyłącznie jednemu graczowi, w tym między innymi pościgi na wierzchowcach. W grze singleplayer jest istotny również element celów i motywacji, które występują wyłącznie w trybie jednoosobowym, a pozostają dużym uatrakcyjnieniem gry.

Patrząc na ofertę na rynku For Honor jest jedną z ciekawszych propozycji. Produkowaną w wersjach na konsole do gier i PC jest dostępna dla bardzo szerokiego grona odbiorców.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *