0

For Honor | For Honor Pobierz | Torrent

For Honor | For Honor Pobierz | Torrent

Kliknij w przycisk aby pobrać

For Honor [MULTI9-PL]

 

Gry takie jak For Honor to produkcje dedykowane specyficznemu gronu odbiorców. Są brutalne, krwawe i dynamiczne, a jednocześnie zaawansowane graficznie, dźwiękowo, mają też rozbudowane fabuły dla trybów singleplayer i szerokie funkcjonalności dla trybów multiplayer. For Honor jest grą sieciową, która umożliwia również tryb pojedynczego gracza. Jest prowadzona z widoku TPP. Na polu walki przypominającym średniowieczny obraz bitwy stają naprzeciwko siebie rycerze, samurajowie i wikingowie. Główny nacisk w For Honor twórcy położyli na dokładnym oddaniu szczegółów poszczególnych stylów walki, które jak na wirtualizację do gry są niezwykle szczegółowe. Dla usprawnienia tej funkcjonalności Ubisoft Montreal wykreował specjalne narzędzie: Art of Battle.

Gry akcji TPP najchętniej i najczęściej rozgrywane są w trybie wieloosobowym stąd też na opcje sieciowe twórcy kładą zazwyczaj największy nacisk. For Honor pozytywnie zaskakuje, bowiem w jednoosobowym trybie gracze mają do dyspozycji ciekawą fabułę z elementami, który w trybie wieloosobowym brak. Przede wszystkim warte zainteresowania są intencje, którymi można się kierować oraz elementy takie jak pościgi na wierzchowcach. Tryb wieloosobowy jest na równie wysokim poziomie. Przede wszystkim zapewnia możliwość pojedynkowania się klasycznie (1 vs 1 czy 2 vs 2) ale i w opcji Dominion. W każdym trybie drużyny składają się z 12 postaci, z których gracz może kontrolować do 4 z nich – są to najlepsi z wojowników, pozostałą ósemką tzw. szeregowych żołnierzy  zawiaduje sztuczna inteligencja. Taka forma rozgrywek determinuje konieczność strategicznego planowania walk. Korzystne taktycznie posunięcia są jedynym sposobem na zwycięstwo.

Zgodnie z zapowiedziami na oficjalnej stronie producenta premiera For Honor ma nastąpić już 14 lutego 2017 r. Na użytkowników czekają rozbudowane mapy bitewne, na których rozgrywane będą pojedynki o uratowanie honoru i dobrego imienia przodków wojowników. Wrogie sobie frakcje będą miały do dyspozycji ogromne spektrum możliwości. Tylko od graczy, ich umiejętności i zdolności zależy która z drużyn wygra.

Kliknij w przycisk aby pobrać

For Honor [MULTI9-PL]

Podobne wyszukiwania:

For Honor PL skąd pobrać

For Honor PL do pobrania

For Honor PL torrent

For Honor PL download

For Honor PL wersja na PC

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *