0

Różne kampanie – fabuły

for honor fabuła

Różne kampanie – fabuły

Dla wygody i jak najlepszej zabawy For Honor udostępniło swoim graczom możliwość grania w kilu trybach: dla singleplayer w kampanii fabularnej, a dla multiplayer’a w wersjach Dominacja, Pojedynek, Potyczka. Dzięki temu najnowsza, bo mająca premierę 14 lutego 2017 r., produkcja Ubisoft Montreal jest jedną z najstaranniej i najprecyzyjniej wykonanych w segmencie gier akcji z widokiem TPP.

Różnorodność jaką posiadają tryby gry pozwala na swobodne korzystanie z niej zarówno na konsolach (xBox, Play Station), jak również komputerach. W For Honor na szczególną uwagę, bo pozostaje to nadal unikalną cechą, zasługuje fakt rozbudowania jednoosobowego trybu gry o różne fabuły. W szczególności istotne jest, że singlepalyer oferuje opcje, których nie znajdzie się w multiplayerze, jak jeżdżenie na wierzchowcach.

Gry akcji, szczególnie w widoku TPP to absolutny hit ostatnich kilku lat. O najlepszych produkcjach, jak omawiane For Honor gracze dowiadują się z dużym wyprzedzeniem. Premiera takiego kalibru zasługuje na budowanie napięcia, jest to też świetny chwyt marketingowy skłaniający m. in. do składania zamówień w przedsprzedaży.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *