0

Samurajowie, Wikingowie, rycerze…

for honor Samurajowie, Wikingowie, rycerze

Samurajowie, Wikingowie, rycerze…

Pochodzący z VII i VIII w. n. e. samurajowie, wikingowie z VIII w. i średniowieczni rycerze to postacie i grupy, na których postawili twórcy For Honor. Wydaje się, że ta gra akcji będzie jedną z lepszych w 2017 r. Oferuje niezwykle wysublimowaną i dokładną grafikę odwzorowującą nawet najdrobniejsze szczegóły. Ponadto położony został szczególny nacisk na elementy walki. Ubisoft Montreal zadbało o to przy pomocy specjalnej funkcjonalności Art of Battle.

For Honor to pokaz umiejętności każdej z formacji. Dzięki staraniom grafików i programistów gracze mogą obserwować faktyczne techniki sztuk walki, które są bardzo zaawansowane technologicznie w kontekście płynności ruchów i reakcji postaci. Znaczenie ma już nie tylko to jaki cios został zadany ale również z której strony. Obrona ciosu na prawą stronę nie może nastąpić przez lewą stronę postaci i a odwrót.

Podziwiając kunszt strojów i sposobu poruszania się Samurajów, Wikingów i rycerzy można się nie tylko dobrze bawić ale również poszerzyć swoją wiedzę. Od 14 lutego 2017 r. gracze będą mogli wypróbować i ocenić For Honor samodzielnie, potwierdzając lub zaprzeczając bardzo pozytywnym ocenom recenzentów.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *