0

Średniowiecze w innym wymiarze

for honor średniowiecze

Średniowiecze w innym wymiarze

W grach akcji, szczególnie TPP najpopularniejszym obecnie motywem do osadzenia fabuły jest okres średniowiecza. Od trendu nie odstąpili twórcy For Honor. Nowość z 14 lutego 2017 roku będzie oferowała graczom możliwość wyboru pomiędzy trzema, rozbudowanymi frakcjami: wikingów, rycerzy i samurajów. Każdy z nich walczy o dobre imię i pamięć swoich przodków, których cywilizacje i dokonania zostały zmiecione z powierzchni ziemi.

Świat przedstawiony w For Honor jest pełen brutalności i bezkompromisowej walki o przeżycie. Istotne są nie tylko poziom zaopatrzenia i uzbrojenia, ważne są przede wszystkim umiejętności strategicznego myślenia i dobre taktycznie posunięcia. Gra wymaga wysokich umiejętności analitycznych, a w początkowej fazie gracz musi przede wszystkim nauczyć się panujących zasad i właściwości, które posiada gra.

Producent zapewnia, że For Honor jest godnym rywalem dla wszystkich konkurentów obecnych dostępnie na rynku. Z pewnością zadowoli przede wszystkim wymagających użytkowników, bowiem złożoność grafiki jest imponująca, a elementy walki dopracowane z najwyższą precyzją.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *